MÖBLER / Bord / Spelbord med marker 13062331
nr 1306 2331
Spelbord med marker
Sent 1800-tal, mahogny. Längd: 89, djup: 44 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:12:41
200 kr
250 kr
350 kr